Služby

Moderný grafický design pre tlačové média a štýlová grafika sú hlavné oblasti našej kreatívnej tvorby. Venujeme sa reklamnému a prezentačnému grafickému designu. Vytvárame čistý a príjemný grafický design, ktorý dokáže osloviť veľa ľudí, no zároveň zachovávame vlastný štýl.

Sme presvedčení, že grafické štúdiá a reklamné agentúry  sú v nenahraditeľné pri vytváraní marketingových akcií. Agentúram poskytujeme odborné technologické poradenstvo a špeciálne ceny. Viac informácií poskytneme na vyžiadanie, prosíme kontaktovať telefonicky alebo mailom obchodné oddelenie.

 • Grafické návrhy kníh, časopisov pre tlač alebo na elektronické publikovanie.
 • Statická grafika a dynamická grafika (bannery a animácie).
 • Layout plagátov, letákov a obalov.
 • Grafický design pre reklamné a propagačné materiály.
 • Pokročilá retuš fotografií a ich kreatívna úprava.

Desktop publishing (skratka DTP) je označenie pre celý proces spracovania grafického návrhu na počítači až po export súboru pre ofsetovú, digitálnu alebo inú tlač. Pomocou softvéru ako napr. Adobe InDesign, QuarkXPress, CorelDRAW, Photoshop, Illustrator navrhuje rozvrhnutie grafiky plagátov, obaly knižiek, typografickú úpravu časopisov a novín, návrhy reklám a pod.

V našom grafickom štúdiu vám komplexne spracujeme grafický návrh od fotografovania, skenovania, úpravy fotografií, sadzby až po finálny výstup. Naše štúdio pracuje v prostredí Apple Macintosh, so širokou ponukou služieb. Spracujeme Vaše podklady na kľúč — od návrhu po tlač všetkého druhu.

 • Firemné, hlavičkové papiere, návratky, bankové zloženky, samoprepis, dotazníky
 • Logotyp, Design manuál
 • Skladačky, bulletiny, brožúry, knihy, časopisy, katalógy, kalendáre, diáre
 • Obaly na CD, MC, noty
 • Plagáty, letáky, inzeráty
 • Scan transparentných a odrazových predlôh do A2
 • Retuš, maskovanie, farebné úpravy obrázkov
 • Sadzba, layout, zalomenie, vyradenie pre tlačový hárok
 • Vektorizácia, prekreslovanie

Tlačíme najmodernejšou technológiou, priamo na dané tričko, alebo iné oblečenie. Tlač je trvácna, mäkká na dotyk, nakoľko sa vpíja do danej látky. Ak nemáte vlastný návrh, môžete využiť naš Designér a vytvoriť si vlastný návrh na tričko. digi-tlac.sk

Texjet, priama potlač textilu
Priama potlač tričiek, mikín, textilnych tašiek, batohov

Pod pojmom digitálna tlač rozumieme technológiu, keď je počítač priamo spojený s tlačovým strojom a medzi súborom v počítači a vytlačeným dokumentom neexistuje žiadny medzičlánok, ako je film alebo tlačová doska. Medzi najväčšie výhody digitálnej tlače patrí rýchlosť (minimálna doba potrebná k spracovaniu zákazky), bezkonkurenčne nízke ceny tlače pri malých množstvách, možnosť korekcií počas tlače, stála kvalita a farebnosť (aj pri dotlači), obojstranná tlač, možnosť tlače UŽ OD JEDNÉHO KUSU kníh, katalógov, diplomov, oznámení, kalendárov, firemných tlačovín, letákov, plagátov, pozvánok, nápojových a jedálnych lístkov, pohľadníc, bookletov CD…

J-75

Tlačový stroj XEROX DocuColor 5000 je výkonný stroj špičkových parametrov, poskytujúci farebne vernú tlač, ktorá úplne uspokojí vaše požiadavky. Slúži k vysokoprodukčnej plnofarebnej a čiernobielej tlači. Systém ponúka širokú škálu tlače podľa požiadaviek od „Print on Demand“ a „Just in Time“ až po tlač personalizovanej korešpondencie a použitia variabilných dát s využitím ochranných prvkov zabraňujúcich falšovaniu.

Fotografické služby zahŕňajú oblasť produktovej, interiérovej a exteriérovej fotografie. Produktová fotografia, alebo ako predať svoje produkty? Ste výrobca, ktorý niečo produkuje a chcete svoje produkty rýchlo predať? Ide to aj vďaka kvalitnej fotografii. V dnešnej dobe nie je vôbec problém nafotografovať si vlastné produkty, ktoré chcem predať aj sám, alebo poprosiť známeho, má predsa kvalitný digitálny fotoaparát. Ale prečo oslovíte s takýmito fotografiami iba 9% zákazníkov? Ide to aj efektívnejšie – využívajte služby profesionálov.
Ponúkame vám kvalitnú produktovú fotografiu, ktorá produkty PREDÁVA. Dlhoročné praktické skúsenosti s fotografovaním, ako aj s grafickými úpravami. Všetky ceny v oblasti fotografických služieb sa tvoria na základe dohody s klientom.

Technológia vyrezávania rezacím plotrom z rôznych materiálov, sa používa najmä na vytvorenie textových a obrazových polepov na autá, reklamné pútače, výklady a všade tam, kde sa vyžaduje zachovanie podkladového materiálu. Materiály sa vyznačujú dlhoročnou trvácnosťou, stálofarebnosťou a odolnosťou v interéroch a exteriéroch.

Touto technológou vyrežeme samolepky ako napr. logá a texty bez podkladového materiálu. Fólie určené na vyrezávanie majú širokú škálu farieb a vysokú UV stabilitu. Medzi vyrezávacímy fóliami je taktiež široká škála špeciálnych fólií, ako sú napr. reflexné, fluorescenčné alebo fosforové fólie.

Na potlač textilu používame metódu flex, flock. Je vhodná na tlač jednoduchej grafiky, textov, lôg alebo čísiel a nápisov na športové dresy. Motív ako napr. obraz alebo fotografia, to nám umožňuje priama potlač textilu.

Vyrezávaná grafika
označovanie áut, bilboardy…